Dlaczego my?

Naszą misją jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i satysfakcji z zawieranych transakcji.

Oszczędzasz pieniądze

Chcesz skorzystać z usługi zarządzania najmem? Dzięki nam możesz zyskać pierwszy miesiąc zarządzania swoją nieruchomością za złotówkę!

Dobra reklama

Współpracując z nami nie musisz martwić się o reklamę swojej oferty. Nasi agenci dbają, aby oferta miała jak najlepszy odzew. Promujemy nasze oferty  na platformach o największym zasięgu m.in. otodom, gratka, olx.

Doświadczenie

Jesteśmy biurem z długoletnim doświadczeniem. Zapewniamy pełen komfort naszym klientom. Zgodnie z rankingiem wrocławskich biur nieruchomości-Rating Captain blog to właśnie nasze biuro zdobywa 1 miejsce. Pragniemy zawsze zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę.

Szybka obsługa

W naszej bazie znajdziecie wszystkie możliwe oferty z Wrocławia, a nasi pośrednicy są do Państwa dyspozycji. Starannie dobieramy oferty do upodobań klientów, aby poczuli się jak u siebie.

Nasi Partnerzy

Dzięki długoletniej współpracy z firmami spokrewnionymi, możemy wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki!

AKTUALNOŚCI I PORADY

Sprawdź aktualności na rynku nieruchomości
Numer 1. we Wrocławiu
Według opinii klientów nasze biuro zajmuje 1 miejsce w rankingu najlepszego biura nieruchomości we Wrocławiu. Średnia ocen oraz liczba opinii pozwala nam znajdować się w…
Zobacz więcej
Jak działamy w czasie epidemii COVID-19?
Specjalnie dla Państwa wprowadzamy usprawnienia dotyczące aktualnie panującej sytuacji w kraju. W zakresie usług związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości wprowadzamy usługi, mające na celu zmniejszenie kontaktu…
Zobacz więcej

Nasz zespół

Nasi pracownicy to licencjonowani profesjonaliści, którzy specjalizują się w wyszukiwaniu, ocenie oraz negocjajacji ceny nierucomości w imieniu nabywcy. Zajmą się również sprzedażą Twojej nieruchomości, doradzą jak przygotować nieruchomośc pod sprzedaż, odpowiedzą na pytania dotyczące formalności związanych ze sprzedażą domu, mieszkania. Doradzą jak osiągnąć oczekiwaną maksymalną cenę sprzedaży.

Sylwia Jankowska

609 809 440 Zobacz więcej
Asystentka

Angelika Wiśniewska

Zobacz więcej

Sandra Kociubińska

787 112 304 Zobacz więcej

Tomasz Mastalerz

721 019 160 Zobacz więcej

Sylwia Jankowska

609 809 440 Zobacz więcej
1156
1156
ZREALIZOWANE TRANSAKCJE
4518
4518
ZADOWOLENI KLIENCI
124
124
WSPÓŁPRACUJĄCY DEWELOPERZY
1528715
1528715
ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE

REFERENCJE

Dołącz do grona zadowolonych klientów!
Notariusz Olga Zawadzka

Jako kancelaria notarialna współpracujemy z biurem Merkury od dłuższego czasu. Pośrednicy zatrudnieni w biurze cechują się dużym profesjonalizmem. Dokumenty do umów przygotowywane są rzetelnie i z odpowiednim wyprzedzeniem dostarczane do kancelarii dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie przygotowywać projekty umów dla naszych wspólnych klientów. Dziękujemy!…

Łukasz Wachowiak

Z wielka przyjemnością mogę polecić Panią Kingę Kowal jako osobę niezwykle skuteczną, co jest bardzo ważne w zawodzie pośrednika. Sprzedaż mieszkania odbyła się bardzo szybko i bezproblemowo. Pani Kinga jest zawsze dostępna telefonicznie czy mailowo 🙂 Szczerze polecam współpracę z tym biurem i zapisuję kontakt na przyszłość.

Sandra Kociubińska

Najlepsze biuro w mieście! Obsługa na najwyższym poziomie, doskonały kontakt z agentami. Można liczyć na pomoc i doradztwo w każdej kwestii, również jeśli chodzi o kredyt. Polecam serdecznie, również osobom spoza Wrocławia, które chcą by biuro kompleksowo zajęło się jego nieruchomością.

Paweł Kolan Student

Wyselekcjonowane oferty i profesjonalne podejście do klienta, gorąco polecam!…

Gaweł Konefeld Właściciel klubu fitness

Profesjonalna i miła obsługa, dużo ciekawych ofert i dobry kontakt z pośrednikami. Gorąco polecam !…