Dom Poniemiecki pod Polanicą Zdrój Kłodzko

119 000 zł
Numer oferty: 135040219
Rodzaj nieruchomości: Dom wolnostojący
Powierzchnia (M 2)
150.00
Ilość pokoi
4
Ilość sypialni
3

Budynek

  • Działka (m2): 5694
  • Rok budowy: 1930

Opis

INWESTYCJA/ W Okolicach Kłodzka

Do sprzedania poniemiecki dom do kapitalnego remontu w miejscowości Raszków, pod adresem Raszków 67 położonej w odległości ok 10 km na południe od Polanicy Zdrój u podnóży Parku Krajobrazowego Gór Stołowych.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Oferowana nieruchomość to dom o powierzchni ok 150 m2 na położony na dużej, mierzącej łącznie 5694 m2 działce, składającej się formalnie z 3 parceli o numerach geodezyjnych 135/3, 135/4 i 135/, pierwsze z dwóch działek objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego który umożliwia na ich terenie zabudowę mieszkaniową co stwarza potencjalnemu inwestorowi duże możliwości pod kątem rozbudowy i rozwoju prezentowanej nieruchomości dla celów turystycznych.
Nieruchomość objęta jest siecią wodociągową i elektryczną.

LOKALIZACJA:

Bezpośrednie sąsiedztwo gór a także niewielka odległość od Kłodzka(ok 18km) jak i Polanicy Zdrój czynią z przedstawionej nieruchomości ofertę atrakcyjną tak dla inwestora z branży hotelarskiej jak również osób prywatnych, które poszukują nieruchomości z potencjałem w otoczeniu przepięknych pejzaży Kotliny Kłodzkiej.

Zapraszam do kontaktu:
Piotr Rosiek
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
e-mail: piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Bezpłatnie udzielamy pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.