Dom Wolnostojący Na Partynicach Wrocław, Krzyki

2 490 000 zł
Numer oferty: 148260219
Rodzaj nieruchomości: Dom wolnostojący
Powierzchnia (M 2)
469.00
Ilość pokoi
8
Ilość łazienek
4
Ilość sypialni
4

Budynek

  • Działka (m2): 1087
  • Rok budowy: 2004

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego

Opis

Oferta na Wyłączność

Do sprzedania dwa domy na Partynicach. Unikalna Oferta. Domu znajdują się obok siebie.

1. Pierwszy z domów znajduje się przy ulicy Ołtaszyńskiej 24

Do sprzedania dom wolnostojący na wrocławskich Partynicach. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2004 roku. Powierzchnia zabudowy domu to 146 m2 zaś powierzchnia użytkowa to 243 m2.

Nieruchomość funkcjonalnie podzielona na 4 apartamenty dwupokojowe, z zaranżowaną kuchnią połączoną z salonem oraz osobnymi łazienkami dla każdej z nieruchomości. Całość uzupełnia szeroka bardzo przestronna klatka schodowa. Apartamenty składające się na prezentowany dom przeze wiele lat z powodzeniem były wynajmowany w trybie dobowym.

Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy przy ulicy Ołtaszyńskiej, co zapewnia jej ciszę i intymność. Dom zorientowany w kierunku wschodnim i i południowym co zapewnia mu optymalne nasłonecznienie.

Nieruchomość cieszy się sporym jak na tę część Wrocławia bo mierzącym ponad 300 m2 ogrodem.

Wszystkie media miejskie

2 Drugi z domów znajduje się przy ulicy Ożynowej 41a

Do sprzedania dom wolnostojący na wrocławskich Partynicach. Oferowana nieruchomość została wybudowana w 1992 roku w technologii tradycyjnej. Co istotne nieruchomość podłączona do miejskiej sieci ciepłowniczej co zapewnia zasilanie w ciepłą wodę przez cały rok jak również ogrzewanie domu w sezonie zimowym.

Na nieruchomość składa się osobne mieszkanie o powierzchni ok 70 m2 znajdujące się na parterze, dysponujące osobnym wejściem. Na tę część domu składa się duży salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni ok 35 m2, osobną sypialnią o powierzchni ok 12 m2 oraz łazienka o powierzchni ok 6 m2. Takie rozwiązanie stanowi atrakcyjną opcje dla osób poszukujących nieruchomości z osobnym mieszkaniem pod wynajem lub osobnym mieszkaniem, które można wynajmować.

Wejście do głównej części domu po schodach z tyłu budynku. Na część główną domu składają znajdujące się na 1 piętrze, salon , osobne dwie sypialnie w tym jedna z balkonem, łazienka ( z sauną) oraz osobne wc wraz z pomieszczeniem gospodarczym

Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie oraz dwa pomieszczenia gospodarcze , z których jedno to pralnia a drugie może stanowić osobny pokój, na tej kondygnacji również osobna łazienka. Na podłogach w pokojach dobrze zachowana klepka parkietowa w łazienkach glazura.

Nieruchomość z uwagi na lokalizację oraz swój układ jak również ilość kuchni(2), łazienek(3 ) i osobne toalety(2) może stanowić atrakcyjną ofertę dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem dla ekip pracowniczych.

w razie pytań dotyczących prezentowanej nieruchomość pozostaję do Państwa dyspozycji

zapraszam na prezentację

Piotr Rosiek
tel. 607-500-477
biuro: 71-372-41-48
email; piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Polub nas na Facebook`u: www.fb.com/BiuroNW

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Bezpłatnie udzielamy pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.