Działka Budowlana Polanowice Wrocław, Psie Pole

885 000 zł
Sprzedaż
Numer oferty: 114320219
Rodzaj nieruchomości: Działka budowlana
Powierzchnia (M 2)
2599.00

Opis

Do sprzedania działka budowlana na wrocławskich Polanowicach z pełnym uzbrojeniem(woda , kanalizacja, gaz, prąd) , dla oferowanej działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych wolnostojących, Działka o orientacji południowej o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 47 x 55. Prezentowane powierzchnie mogą ulec niewielkiej zmianie w skutek podziału tej działki z większej nieruchomości. Nieruchomość w bliskiej odległości od centrum Wrocławia ok 6,5 km, szybki i dogodny dojazd do innych części miasta dzięki bliskości AOWU oraz obwodnicy śródmiejskiej ,cena do negocjacji. Więcej informacji mailowo lub telefonicznie

Zapraszam do kontaktu:

Piotr Rosiek,
tel.: 607 500 477
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
e-mail: piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Polub nas na Facebook”u: www.fb.com/BiuroNW

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura Merkury i weźmie kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego Expander otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.