Działka Budowlana w Pisarzowicach Pisarzowice

89 000 zł
Sprzedaż
Numer oferty: 131490219
Rodzaj nieruchomości: Działka budowlana
Powierzchnia (M 2)
895.00

Opis

Do sprzedania działka budowlana w podwrocławskiej miejscowości Pisarzowice w gminie Długołęka, oferowana nieruchomość składa się z dwóch mniejszych działek o łącznej powierzchni 895 m2, położonych przy ulicy Tęczowej w Pisarzowicach, Prezentowana działka ma orientację wschodnią i południową, kształtem zbliżona do kwadratu o bokach 29,3 m x 29,3 m . Działka położona w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej w bezpośrednim sąsiedztwie boiska wiejskiego i bliskim sąsiedztwie szkoły w Pisarzowicach. Nieruchomość oddalona o ok 30 m od przyłączy wody, prądu i gazu. Cena do negocjacji

Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Piotr Rosiek,
tel.: 607 500 477
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
e-mail: piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Polub nas na Facebook`u: www.fb.com/BiuroNW

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura Merkury i weźmie kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego Expander otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.