Grunt budowlany w malowniczej okolicy Ząbkowice Śląskie

752 400 zł
Numer oferty: 107860219
Rodzaj nieruchomości: Działka budowlana
Powierzchnia (M 2)
6270.00

Opis

Na sprzedaż grunt budowlany położony w malowniczej Srebrnej Górze o łącznej powierzchni 6270m2 (4 działki) w cenie 755 000zł.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Działka położona jest w odległości ok. 150 m od planowanego całorocznego wyciągu na Srebrną Górę (taki wyciąg funkcjonował w latach powojennych). Leży tuż u stóp lasu, przy asfaltowej drodze, stanowiącej jednocześnie granicę działki; w drodze biegną wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja). Miejsce ciche, bardo zielone i urocze; położone w jednym z najwyższych zasiedlonych punktów miasteczka, skąd rozpościera się śliczny widok na panoramę podnóża słynnej Srebrnej Góry. Idealne na Agroturystykę, Ładny Pensjonat czy Hotel.
Same miasteczko oprócz ładnego ryneczku i kilku dobrych restauracji oferuje wiele atrakcji turystycznych, jak sama Twierdza (http://www.fort-ostrog.pl/), bliskie Sztolnie, park linowy (http://parklinowy-mamruch.pl/), rekreacyjny zbiornik wodny czy mnóstwo tras dla amatorów rowerów górskich (http://www.donjon.com.pl/strefa-mtb/). W planach gminy jest wskrzeszenie wyciągu narciarskiego (http://www.stoszowice.pl/).
Istnieje możliwość kupienia działki mniejszej o powierzchni widocznej na załączonej mapkce; na jednym ze zdjęć. Cena takiej działki to 150zł/m2.

LOKALIZACJA:

W najbliższej okolicy znajdują się znane szlaki turystyczne, oznakowane narciarskie trasy biegowe i górskie trasy rowerowe (łącznie 7: 3x czarna, czerwona, zółta, niebieska, zielona), Twierdza, Fort Ostróg, Park Linowy, gospodarstwa agroturystyczne (w tym hippoterapia), stawy wędkarskie i kąpielisko letnie.

Zapraszam do kontaktu:
Kontakt: Krzysztof Kowal, tel. 502 066 442
biuro: 71-372-41-48
email: krzysztof.kowal@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na naszej stronie
www.merkury.gratka.pl
www.nieruchomosciwroclaw.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Bezpłatnie udzielamy pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.