Hotel-Pensjonat- super lokalizacja! Chełmsko Śląskie

1 980 000 zł
Numer oferty: 107760219
Rodzaj nieruchomości: Hotel
Powierzchnia (M 2)
940.00

Budynek

  • Rok budowy: 2001

Udogodnienia

  • Jacuzzi
  • Sauna

Opis

!!!SUPER OFERTA!!!
Na sprzedaż Rezydencja Hotelowa MDM ZADRNA za 1 980 000 zł – pow. 940 m2.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

To magiczne miejsce – położone w Górach Kamiennych, niedaleko Lubawki i tuż przy granicy z Czechami- z dala od zgiełku miast, wśród lasów i łąk.
Tworzy niezapomniany klimat, idealny dla wszystkich ceniących spokój, czyste powietrze, dobre jedzenie i miłą, wręcz domową, obsługę.

Ponad 300 km tras rowerowych to gratka dla amatorów tego coraz popularniejszego sposobu aktywnego spędzania czasu.
Karpacz, Dolina Miłości, Kolorowe Jeziorka, Jezioro Bukówka, po stronie Czech Skalne Miasta, Teplice i Adrspach, Broumov, Trutnov oraz Praga- to miejsca, które trzeba odwiedzić!

Cała posesja, ogrodzona ponad 2 ha wraz z budynkami – jest przygotowana do organizowania wszelkich imprez firmowych, szkoleń, konferencji, dyskotek, wesel itp.

Obiekt posiada 22 pokoje dla 54 gości (jedno, dwu, trzy oraz cztero-osobowe), salę konferencyjną na ok. 50 osób, salę restauracyjną z pełnym zapleczem kuchenno – magazynowym w czystych i suchych piwnicach, a także bar z salonikiem bilardowym.
Na poddaszu znajduje się mieszkanie posiadające 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnię oraz biuro.
Na terenie posesji jest parking z podjazdem dla autokaru, stylowa strzecha na ok. 70 osób z murowanym grillem, tipi, oczko wodne oraz boisko do siatkówki.

Całkowicie przebudowany i wykończony w 2001r, jest przystosowany do aktualnych standardów, jakich oczekują turyści.

Teren przy obiekcie jest miejscem organizowanych tu często walk rycerzy, spotkań z Indianami, wesel na łonie natury (pod namiotami) czy gier plenerowych typu paintball.

Wyjątkowość Rezydencji ZADRNA potwierdzają wpisy w Księdze Gości – są tu m.in. znani aktorzy polskiej sceny teatralnej i estradowej, tacy jak: Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Marian Opania, oraz znane zespoły np. Big Cyc, T-love, Kamil Bednarek, Leszcze i inni.

Szczerze POLECAM !!!!

Krzysztof Kowal
tel. 502 066 442
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372 41 48
e-mail: krzysztof.kowal@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Polub nas na Facebook”u: www.fb.com/BiuroNW

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura Merkury i weźmie kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego Expander otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.