Kawalerka w Centru Wrocławia/Wynajęta Wrocław, Krzyki

269 000 zł
Numer oferty: 129980219
Rodzaj nieruchomości: Mieszkania
Powierzchnia (M 2)
27.87
Ilość pokoi
1
Ilość łazienek
1

Budynek

  • Rok budowy: 2014

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego
  • Blisko przystanku tramwajowego

Opis

STOPA ZWROTU W SKALI ROKU 6%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do sprzedania kawalerka w nowym budynku przy ulicy Hubskiej (w bliskiej odległości od Dworca Głównego jak również Centrum Wrocławia), w hotelu Invite.

Oferowana kawalerka jest wynajęte przez hotel Invite, co stanowi świetną lokatę kapitału z uwagi na uzyskiwaną roczną stopę zwrotu(między 5%a 6%), dodatkowym atutem prezentowanych nieruchomości jest fakt iż hotel bierze na siebie pełną obsługę nieruchomości, co czyni ją w praktyce bezobsługową co w połączeniu ze wspomnianą stopą zwrotu sprawi iż jest to bardzo atrakcyjna lokata kapitału.
Hotel podpisuje umowy na okres między 3 a 5 lat. Lokale są w pełni umeblowane i wyposażone, posiadają każdy odrębną księgę wieczystą, z funkcją lokalu mieszkalnego. Nieruchomość wykończona i wyposażona w wysokim standardzie.

Lokalizacja:
Bardzo blisko centrum, doskonała komunikacja tramwajowa oraz autobusowa, wokół sklepy, obiekty gastronomiczne, Lidl, Biedronka, Simply Market, Browar Mieszczański (co niedzielę otwarty Wrocławski Bazar Smakoszy)

Polecam!

kontakt
Piotr Rosiek
tel. 607-500-477
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

więcej ofert na naszej stronie internetowej:
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji zawodowej pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366
Bezpłatnie udzielamy pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.