LOKAL BIUROWY PRZY PLACU DOMINIKAŃSKIM Wrocław, Stare Miasto

18 733 zł
Wynajem
Numer oferty: 101920219
Rodzaj nieruchomości: Lokal biurowy
Powierzchnia (M 2)
1270.00

Budynek

  • Rok budowy: 2015

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego
  • Blisko przystanku tramwajowego
  • Garaż
  • Klimatyzacja

Opis

Projekt Dominikański mieści się w samym sercu Wrocławia, tuż przy jednym z najbardziej znanych i rozpoznawanych miejsc w mieście – placu Dominikańskim. Bliskość Rynku, jednego z głównych węzłów komunikacji miejskiej oraz sąsiedztwo galerii handlowej sprawia, że trudno w mieście o lepszą lokalizację.

Dominikański oferuje nowoczesne, zielone biura najwyższej jakości, wyposażone w energooszczędne rozwiązania. Dodatkowo, każde z pięter, dzięki bardzo dużej powierzchni, oferuje elastyczną i efektywną aranżację przestrzeni, dopasowaną do potrzeb najemcy. Budynek zaprojektowany został zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa w taki sposób, by tworzył idealne środowisko wewnętrzne przy znacznej redukcji zużycia energii.

Dodatkowo na przystosowanie powierzchni dla własnych potrzeb, do wykorzystania jest 1500zł-1800zł. za m2. W budynku będzie wypożyczalnia rowerów, serwis, i prysznice dla rowerzystów.

Cena najmu za m2 – pomiędzy 13-14 Eur/m2
Ceny eksploatacyjne za m2: ok. 4 Eur/m2
Ceny za liczniki i inne opłaty: media liczniki do tego opłata za powierzchnie wspólne bazujące na poziomie 5%
Minimalny termin najmu- 3/5 lat

POLECAM!

Jolanta Nowak
tel.: 501-105-992
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
e-mail: jolanta.nowak@nieruchomosciwroclaw.pl

Polub nas na Facebooku: http://facebook.com/BiuroNW
www.merkury.gratka.pl
www.nieruchomosciwroclaw.pl

Zapraszam!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura Merkury i weźmie kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego Expander otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.