LOKAL UŻYTKOWY GAJ Wrocław, Krzyki

949 000 zł
Sprzedaż
Numer oferty: 114490219
Rodzaj nieruchomości: Lokal użytkowy
Powierzchnia (M 2)
139.00
Ilość pokoi
6

Budynek

  • Rok budowy: 2003

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego
  • Blisko przystanku tramwajowego

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal użytkowy za 950 000zł w dzielnicy Gaj.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Lokal położony jest na parterze budynku wielorodzinnego z 2003r. Przed lokalem znajduje się kilka miejsc parkingowych, co ułatwia dostęp klientom zmotoryzowanym.
W lokalu obecnie prężnie działa lubiana w okolicy restauracja. Na parterze usytuowany jest bar i sala główna z miejscem nawet dla 40 osób. Na piętrze zlokalizowana jest nowoczesna kuchnia ze sprzętem gastronomicznym wysokiej klasy (m.in. 2-komorowy piec do pizzy, 6-palnikowa kuchnia gazowa, elektryczna płyta grillowa, frytkownice, zamrażarki, blaty i zlewy ze stali nierdzewnej).

W lokalu stale organizowane są imprezy okolicznościowe (przyjęcia urodzinowe, komunijne, małe wesela, zabawy sylwestrowe). Istnieje możliwość przejęcia pełnego wyposażenia restauracji (szkło, porcelana, pełne wyposażenie kuchni. W okresie od połowy wiosny do jesieni przy lokalu funkcjonują również 2 ogródki ze stolikami, które cieszą się dużym powodzeniem wśród okolicznych mieszkańców (mogą pomieścić nawet do 50 osób). Lokal ma swoich stałych klientów, co gwarantuje zachowanie ciągłości funkcjonowania. To oszczędność czasu i pieniędzy na reklamę i pozyskanie klientów!

Lokal można przystosować również do działalności handlowej, biurowej lub podzielić na mniejsze powierzchnie i podnajmować.

LOKALIZACJA:

Ze względu na wciąż rozbudowujące się osiedle Gaj i świetne połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta, duża ilość potencjalnych klientów jest gwarantowana.

POLECAM!

Piotr Rosiek,
tel.: 607 500 477
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
e-mail: piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Polub nas na Facebook”u: www.fb.pl/BNMerkury

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura Merkury i weźmie kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego Expander otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.