Rezydencja Pod Wrocławiem Oleśnica

3 301 000 zł
Numer oferty: 122870219
Rodzaj nieruchomości: Dom wolnostojący
Powierzchnia (M 2)
516.00
Ilość pokoi
7
Ilość łazienek
4
Ilość sypialni
5
Garages
3

Budynek

  • Działka (m2): 25265
  • Rok budowy: 2004

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego
  • Garaż
  • Jacuzzi
  • Miejsce parkingowe
  • Sauna

Opis

REZYDENCJA / SPALICE

Na sprzedaż piękna rezydencja położona na obrzeżach podwrocławskiej Oleśnicy. Prezentowana Nieruchomość to mierzący 516 m2 dom wybudowany w stylistyce klasycznej z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych(marmury, parkiety dębowe).

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Rezydencja położona na obszernym mierzącym ponad 2,5ha, starannie zagospodarowanym terenie z urządzonymi strefami:
– reprezentacyjną (wjazd i ogród przed domem),
– prywatną (ogród i warzywniak z tyłu domu),
– rekreacyjną (stawy i działki otaczające),

Na nieruchomość składa się 6 obszernych pokoi, na parterze przestronny salon o powierzchni 57,9 m2 z kominkiem wyłożonym marmurami, na parterze również osobna kuchnia o powierzchni 20 m2 z zabudową kuchenną z wysokiej klasy sprzętami, jadalnie o powierzchni 10m2 ponadto na parterze znajdziemy duży garaż na kilka samochodów o powierzchni 61 m2 oraz wyposażoną siłownię o powierzchni 36 m2. Na tej kondygnacji znajdują się również pomieszczenie gospodarcze(kotłownia o pow 4,6m2, dom ogrzewany ekonomicznym piecem na olej opałowy), sypialnia o powierzchni 30,5m2 z garderobą i łazienką powierzchni 9,8m2 i osobną łazienką o powierzchni 7,3m2 oraz sauna.

Na piętrze na które prowadzi przestronny hall o pow 28 m2 (wyłożony marmurami) znajdują się pokój gościnny o pow 20m2 połączony z garderobą o pow 4,5m2 i łazienką o pow 2,9m2, sypialnia o pow 22 m2 z łazienką o pow 3 m2 i garderobą o pow 4,5m2 oraz pokój(gabinet) o powierzchni 29,2 m2 wszystkie pokoje wyłożone wysokiej klasy parkietami, na wyższej kondygnacji znajdują się pomieszczenia gospodarcze w postaci pralni o pow 28,9 m2, suszarni o pow 27,5 m2

LOKALIZACJA:

Kameralne sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej w lokalizacji zapewniającej jednocześnie szybki dojazd do Wrocławia i Autostrady A4 dzięki nieodległej(ok 5min autem ) drodze szybkiego ruchu S8 relacji Wrocław -Warszawa

Nieruchomość dla osób poszukujących wyjątkowych i przestronny rozwiązań architektonicznych położonych w otoczeniu zniewalającej przyrody(starodrzew i liczne zarybione stawy) , oraz inwestorów poszukujących nieruchomości pod cele komercyjne z uwagi na możliwość rozbudowy istniejącej nieruchomości co umożliwia Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Zapraszam do kontaktu:
Piotr Rosiek,
tel.: 607-500-477
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372-41-48,
e-mail: piotr.rosiek@nieruchomosciwroclaw.pl

Więcej zdjęć i ofert na stronie
www.nieruchomosci-wroclaw.pl
www.merkury.gratka.pl

Polub nas na Facebook”u: www.fb.com/BiuroNW

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura Merkury i weźmie kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego Expander otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kontakt z agentem


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną, przez Biuro Nieruchomości Merkury z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. Legnicka 55b/2, w celu: zaprezentowania ofert nieruchomości.