Jasne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław

470 000 zł
SKU: 166510219
Typ: Mieszkania
Powierzchnia (M 2)
35.00
Pokoje
2
Łazienki
1

Budynek

  • Rok budowy: 2021

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego
  • Blisko przystanku tramwajowego
  • Blisko sklepu
  • Blisko szkoła

Opis

Oferta sprzedaży mieszkania na ulicy Złotnickiej

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż przytulnego i nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego na ulicy Złotnickiej. Mieszkanie zostało wybudowane w 2021 roku i posiada wiele atrakcyjnych cech, które przekładają się na komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Główne cechy mieszkania:
1. Powierzchnia : Mieszkanie ma powierzchnię 35 m2, co zapewnia odpowiednią przestrzeń dla pary, singla lub małej rodziny.
2. Nowe sprzęty : Mieszkanie jest wyposażone w nowoczesne sprzęty, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Znajduje się tam zmywarka oraz płyta indukcyjna, co pozwoli zaoszczędzić czas i energię przy gotowaniu i sprzątaniu.
3. Balkon : W mieszkaniu znajduje się balkon, który jest idealnym miejscem do odpoczynku na świeżym powietrzu, cieszenia się poranną kawą lub relaksu wieczorem po pracy. 
4. Piętro i winda : Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, czerto piętrowego budynku z windą. Dzięki temu, nie stanowi to problemu dla osób, które preferują wygodne poruszanie się po budynku. 
5. Czynsz : Czynsz wynosi jedyne 450 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę, w porównaniu z innymi lokalami na rynku. 
6. Nowoczesne kafle i okna PCV : Podłoga została wykończona nowoczesnymi kafelkami, które nadają wnętrzu eleganckiego wyglądu. Okna PCV zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. 
7. Ogrzewanie gazowe : Mieszkanie jest ogrzewane za pomocą systemu ogrzewania gazowego, co zapewnia komfort cieplny w chłodniejsze miesiące. 
Cena sprzedaży: 470 000 zł preferowana płatność gotówką

Mieszkanie dostępne od sierpnia

Mieszkanie na ulicy Złotnickiej to idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego, funkcjonalnego i komfortowego miejsca do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, wyposażenie oraz niski czynsz czynią to mieszkanie szczególnie atrakcyjnym na rynku nieruchomości.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację mieszkania.
MERKURY NIERUCHOMOŚCI
Jolanta Nowak: 501 105 992
Biuro: 71 372 41 48

Oferta nr 166510219 wysłana z systemu LocumNet Online

Kontakt do Agenta

Jolanta Nowak

Właściciel biura od 1997 roku
Numer licencji: 2366 Właścicielem  biura jestem od 1997 roku. Członek DOPON i Komisji Etyki i Standardów Zawodowych. W 2017 roku dostałam nagrodę w uznaniu za pracę społeczną na rzecz budowania prestiżu zawodu pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Za cel stawiam sobie spokojny sen właścicieli i brak zmartwień przy finalizowaniu zakupu i sprzedaży domu, mieszkań, działek lub obiektów komercyjnych.    

Błąd: Brak formularza kontaktowego.