Some nice words from our clients. The funds are strictly designed to help single-family homeowners retrofit their residences for safety purposes.
Notariusz Olga Zawadzka

Jako kancelaria notarialna współpracujemy z biurem Merkury od dłuższego czasu. Pośrednicy zatrudnieni w biurze cechują się dużym profesjonalizmem. Dokumenty do umów przygotowywane są rzetelnie i z odpowiednim wyprzedzeniem dostarczane do kancelarii dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie przygotowywać projekty umów dla naszych wspólnych klientów. Dziękujemy!

Łukasz Wachowiak

Z wielka przyjemnością mogę polecić Panią Kingę Kowal jako osobę niezwykle skuteczną, co jest bardzo ważne w zawodzie pośrednika. Sprzedaż mieszkania odbyła się bardzo szybko i bezproblemowo. Pani Kinga jest zawsze dostępna telefonicznie czy mailowo 🙂 Szczerze polecam współpracę z tym biurem i zapisuję kontakt na przyszłość.

Paweł Kolan Student

Wyselekcjonowane oferty i profesjonalne podejście do klienta, gorąco polecam!

Gaweł Konefeld Właściciel klubu fitness

Profesjonalna i miła obsługa, dużo ciekawych ofert i dobry kontakt z pośrednikami. Gorąco polecam !

Beata Kolan Księgowa

Rzetelne biuro z kompetentymi i miłymi pracownikami, polecam !

Kamil Staniszewski

Dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta, polecam!

Maria Kamińska Studentka

Dziękuje za pomoc, polecam każdemu – transakcja przebiegła szybko i bez problemów.

Marek Uchoński Nauczyciel

Polecam każdemu! Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście podejście do klienta.

Aleksandra Sokół

Korzystaliśmy ostatnio z usług biura i muszę tu napisać pochwalną recenzje na ich temat. Wszystko załatwiliśmy szybko i fachowo. Jak ktoś chce być profesjonalnie obsłużony to polecamy ich usługi.

Barbara Wolna Doradca Finansowy

Polecam! Indywidualne podejście do klienta, profesjonalne doradztwo, dzięki czemu transakcja przebiegła sprawnie i szybko.