Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i garażem Wrocław, Psie Pole

706 676 zł
Sprzedaż
SKU: 170170219
Typ: Mieszkania
Powierzchnia (M 2)
48.02
Pokoje
2
Łazienki
1
Garages
1

Budynek

  • Rok budowy: 2023

Udogodnienia

  • Blisko przystanku autobusowego
  • Blisko przystanku tramwajowego
  • Blisko sklepu
  • Blisko szkoła
  • Miejsce parkingowe
  • Ogród

Opis

Oferta sprzedaży mieszkania 2- pokojowego z ogródkiem we Wrocławiu:

Lokalizacja: Wrocław, ul. Kamińskiego
Powierzchnia: 40,02 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: Parter

Prowizję pokrywa strona sprzedająca .

W ofercie dostępne mieszkania w tej samej lokalizacji, o innej konfiguracji!

Dodatkowe atuty: Ogródek, widok na zieleń, garaż podziemny w cenie, pomieszczenie gospodarcze, kameralna zabudowa, nowoczesna architektura ,monitoring 24h

Opis:
Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania  o powierzchni 40,02 m², usytuowanego na parterze kameralnej zabudowy we Wrocławiu, przy ulicy Kamińskiego.
To mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, które zapewnią wygodę i komfort dla jego mieszkańców. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z osobistego ogródka, który stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu wśród zieleni.
Nieruchomość oferuje również przepiękny widok na otaczającą przyrodę, co dodatkowo podnosi jej wartość. Cena mieszkania obejmuje garaż podziemny, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dla Państwa pojazdu. Dodatkowo, każde mieszkanie jest wyposażone w pomieszczenie gospodarcze , co zwiększa funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej.
Kameralna zabudowa oraz nowoczesna architektura nadają nieruchomości wyjątkowy charakter. Monitoring 24h zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa dla mieszkańców.
Doskonałe skomunikowanie z resztą miasta sprawia, że ta oferta jest idealna dla osób ceniących sobie wygodę i komfort codziennego życia.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację. To doskonała okazja, by zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu w jednym z najbardziej pożądanych miejsc we Wrocławiu.

Katarzyna Dymna
tel. 605 917 633
Merkury Nieruchomości
biuro: 71 372 41 48

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2366
Początek formularza

 

Oferta nr 170170219 wysłana z systemu LocumNet Online

Kontakt do Agenta

Katarzyna Dymna

Specjalista ds. nieruchomości
Jako pośrednik nieruchomości stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta. Słucham Waszych potrzeb, analizuję oczekiwania i razem z Wami kreuję plan działania. Pragnę, abyście czuli się komfortowo i pewnie w każdym etapie procesu. Moja wiedza o rynku nieruchomości oraz umiejętność negocjacji są do Waszej dyspozycji.

Telefon do biura: +48 713 724 148