Sandra Kociubińska

Specjalista ds. nieruchomości

more details

Łukasz Szatan

Specjalista ds. nieruchomości

Specjalista do spraw wynajmu. Duża wiedza i doświadczenie w branży budowlanej pozwoli na to by  zawsze służyć Państwu radą, w kwestiach technicznych jak i tych związanych z zakupem bądź wynajmem nieruchomości.

I speak English, call for more details!

more details

Piotr Rosiek

Specjalista ds. nieruchomości

Numer licencji PFRN: 22777

Zajmuje się nieruchomościami od 2007 roku, z pasją angażuje się w pośrednictwo w sprzedaży oraz najmie nieruchomości wszelakich.

„Każdą pracę da się wykonać, jeśli podzielimy ją na etapy”

I speak English, Spanish and Italian, call for more details!

 

more details

Jolanta Nowak

Właściciel biura od 1997 roku

Numer licencji: 2366

Właścicielem  biura jestem od 1997 roku. Członek DOPON i Komisji Etyki i Standardów Zawodowych. W 2017 roku dostałam nagrodę w uznaniu za pracę społeczną na rzecz budowania prestiżu zawodu pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Za cel stawiam sobie spokojny sen właścicieli i brak zmartwień przy finalizowaniu zakupu i sprzedaży domu, mieszkań, działek lub obiektów komercyjnych.

 

 

more details

Sylwia Jankowska

Specjalista ds. nieruchomości

Pracuję w branży nieruchomości 28 lat, w naszym biurze 21 lat. Doświadczenie, jakie zdobyłam pozwala mi na sprawną obsługę każdej nieruchomości oraz sprostanie wymaganiom klientów. Ukończyłam studia na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Budownictwo Lądowe oraz roczne studia podyplomowe w kierunku Zarządzanie i Wycena Nieruchomości na tej samej uczelni. Mówię w języku angielskim i francuskim.

more details