Jolanta Nowak

Właściciel biura od 1997 roku

Numer licencji: 2366

Właścicielem  biura jestem od 1997 roku. Członek DOPON i Komisji Etyki i Standardów Zawodowych. W 2017 roku dostałam nagrodę w uznaniu za pracę społeczną na rzecz budowania prestiżu zawodu pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Za cel stawiam sobie spokojny sen właścicieli i brak zmartwień przy finalizowaniu transakcji.

more details

Katarzyna Dymna

Specjalista ds. nieruchomości

Jako pośrednik nieruchomości stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta. Słucham Waszych potrzeb, analizuję oczekiwania i razem z Wami kreuję plan działania. Pragnę, abyście czuli się komfortowo i pewnie w każdym etapie procesu. Moja wiedza o rynku nieruchomości oraz umiejętność negocjacji są do Waszej dyspozycji.

more details

Karolina Niemiro

Asystentka

Moją misją jako asystentki jest wsparcie pośredników na każdym etapie transakcji. Rozpoczynając od przygotowania atrakcyjnych ofert, aktywne poszukiwania wymarzonych nieruchomości oraz finalizację transakcji. Dbam o wszelkie logistyczne detale, których celem jest uczynienie procesu sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości jak najbardziej efektywnym i satysfakcjonującym.

more details

Michał Baszczij

Specjalista ds. nieruchomości

Z wielką pasją i zaangażowaniem pomagam klientom odnaleźć swoje wymarzone domy oraz znaleźć idealnych nabywców dla obecnych nieruchomości. Moje doświadczenie w branży nieruchomości pozwala mi śmiało przewodzić Was przez każdy krok procesu transakcyjnego. Jestem gotów odpowiedzieć na Wasze pytania, dostarczyć kompleksową obsługę.

more details

Sandra Kociubińska

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja PFRN numer 27 453. W branży nieruchomości od 5 lat. Wrodzona ambicja i chęć rozwoju sprawiły, że szybko odnalazła się w świecie nieruchomości. W pracy stawiam na relacje, to one łączą ludzi. Pasjonatka fotografii wnętrz.

more details

Kinga Kowal

Specjalista ds. nieruchomości

Jestem w branży nieruchomości od 6 lat. Moim celem jest zapewnienie klientom nie tylko profesjonalnej obsługi, ale także wsparcia na każdym kroku, aby proces nabywania lub sprzedaży nieruchomości był jak najbardziej płynny i satysfakcjonujący. Doświadczenie nauczyło mnie, że każda transakcja jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia. I speak English and I’m here to help you!

more details

Tomasz Mastalerz

Fotograf

Jestem doświadczonym fotografem nieruchomości, oferuję wykonanie sesji fotograficznej oraz zdjęć z drona, gotowym uchwycić piękno każdego domu i mieszkania. Moje profesjonalne podejście do fotografii oraz umiejętność wydobycia unikalnych cech każdej nieruchomości sprawią, że Twoja oferta wyróżni się na rynku.

more details

Piotr Rosiek

Specjalista ds. nieruchomości

Numer licencji PFRN: 22777

Zajmuje się nieruchomościami od 2007 roku, z pasją angażuje się w pośrednictwo w sprzedaży oraz najmie nieruchomości wszelakich.

„Każdą pracę da się wykonać, jeśli podzielimy ją na etapy”

I speak English, Spanish and Italian, call for more details!

 

more details

Sylwia Jankowska

Specjalista ds. nieruchomości

Pracuję w branży nieruchomości 28 lat, w naszym biurze 21 lat. Doświadczenie, jakie zdobyłam pozwala mi na sprawną obsługę każdej nieruchomości oraz sprostanie wymaganiom klientów. Ukończyłam studia na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Budownictwo Lądowe oraz roczne studia podyplomowe w kierunku Zarządzanie i Wycena Nieruchomości. Mówię w języku angielskim i francuskim.

more details